În A&D Pharma pasiunea, creativitatea și perseverența te conduc spre performanță! Îți oferim un mediu provocator și dinamic unde te poți dezvolta într-o echipă cu experiență, în care tu stabilești măsura impactului pe care îl poți avea. Acceptă provocarea de a face diferența împreună!

Farmacist Manager - Punkt

Responsabilități
  • Organizează și supraveghează amenajarea și funcționarea farmaciei;
  • Controlează respectarea codului de etică și deontologie de către farmaciști și asistenți;
  • Analizează profilul și specificul zonei și propune soluții de adaptare a farmaciei la acestea pentru a răspunde cât mai bine nevoilor pacienților și a crește cifra de afaceri;
  • nițiază și menține relații profesionale cu medicii pentru a conecta farmacia la problematica medicală a zonei în care se află și a crește numărul de clienți;
  • Supraveghează, coordonează, verifică și evaluează activitatea operațională a personalului din farmacie pentru a asigura continuitatea și calitatea actului farmaceutic la standard profesional ridicat;
  • Gestionează problemele administrative pentru a asigura buna funcționare a farmaciei.
Cerințe
  • Absolvent/ă al/a Facultății de Farmacie;
  • Experientă de minimum 1 an pe poziția de Farmacist în cadrul companiei;
  • Orientare spre client și spre rezultate;
  • Foarte bune abilități de comunicare și interrelaționare.
Beneficii
  • Pachet salarial motivant;
  • Dezvoltare profesională prin cursuri de specialitate;
  • Lucrul într-un mediu profesionist, cu potențial de creștere în carieră.

Procurement Specialist – Mediplus

  • Monitorizează piața furnizorilor și a categoriei de bunuri/servicii de care este responsabil; informează superiorii și departamentele interne din cadrul organizației asupra schimbărilor apărute în piață care pot avea un impact asupra organizației;
  • Exprimă și formulează propuneri cu privire la acțiunile pe care organizația ar trebui să le urmeze;
  • Propune și stabilește criterii de evaluare pentru bunuri/servicii în vederea identificării furnizorului/prestatorului final;
  • Administrează și soluționează atât reclamațiile interne (clienți) cât și pe cele externe (furnizori);
  • Dezvoltă, menține și actualizează baza de date a departamentului Achizitii;
  • Asigură desfășurarea unui procesul de ofertare competitiv;
  • Lucrează îndeaproape cu alte funcții din cadrul organizației în vederea asigurării unei comunicări eficiente.
Cerințe
  • Absolvent studii universitare;
  • Minimum 2 ani experiență; constituie avantaj experienta în achizitii cu furnizori pharma/bunuri non pharma;
  • Excelente abilități de comunicare și negociere;
  • Atitudine proactivă, implicare, spirit de echipă, initiativă, orientare spre client;
  • Capacitate de organizare, încadrarea și respectarea deadline-urilor;
  • Cunoștinte solide operare PC (Word, Excel);
  • Permis conducere categoria B.
Beneficii

Succesul precede implicarea, dedicarea și dinamismul echipei. Haide să ne cunoaștem și să creștem împreună! Trimite-ne datele tale:
Vă informăm că procesarea datelor dumneavoastră cu caracter personal este necesară în desfăşurarea procesului de recrutare în scopul de a selecta candidatul ideal pentru fiecare post disponibil sau care va deveni disponibil în cadrul A&D Pharma.
Având în vedere câmpurile cu datele solicitate în cuprinsul formularului de mai jos pentru a înregistra candidatura dvs., precum şi în funcƫie de conƫinutul C.V.-ului pe care urmează să ni-l transmiteƫi, categoriile de date care urmează a fi prelucrate de A&D Pharma în scopul descris anterior sunt următoarele: nume, prenume, adresă, număr de telefon, data naşterii, adresa de e-mail, informaƫii cu privire la studii, pregătire profesională şi experienƫa dvs., fotografia dvs.
incarca-ti CV-ul (.doc, .pdf)
lasa-ne pagina ta de LinkedIn
* Vă atragem atenƫia asupra faptului că o conectare prin intermediul reƫelei de socializare LinkedIn reprezintă transferul oricăror şi tuturor informaƫiilor din profilul dvs. LinkedIn către A&D Pharma. În cazul în care nu sunteƫi de acord ca aceste date să fie prelucrate de A&D Pharma, vă rugăm să nu vă conectaƫi prin profilul dvs. LinkedIn
Sunt de acord ca datele mele cu caracter personal completate în cadrul prezentului formular, precum, datele incluse în cuprisul CV-ului anexat şi/sau datele cuprinse în profilul meu LinkedIn să fie colectate și prelucrate de către A&D Pharma, în calitate de operator de date cu caracter personal și de către persoanele împuternicite de acesta.

TESTIMONIALE

Mulți dintre colegii noștri și-au început cariera aici:

Cristina Horia, Director Executiv Fundația Sensiblu

Știi că lucrezi unde trebuie când colegii te susțin în reușită! În 15 ani am crescut împreună și am implementat proiecte de succes!